Skip to content

Pronájem ubytování

Náš sklípek se nachází v malebné vesnici Mutěnice – v části obce Pod Búdami, kde najdete spoustu vinařských sklípků. Mutěnice patří mezi vyhlášenou vinařskou oblast a víno se vyváží i do zahraničí. V okolí sklípku jsou převážně vinice a dále pak rybníky, které lákají k odpoledním procházkám. Poblíž je také fotbalové hřiště. Mezi akce, na které si náš sklípek lidé pronajímají, patří například široko daleko vyhlášený Burčákový pochod, na který se sjíždějí i lidé z okolních států. Sklípek je vhodný i pro pořádání rodinných oslav. V Mutěnicích se během roku koná řada kulturních akcí, jejichž přehled naleznete zde: http://mutenice.cz/kulturni-kalendar/.

Pokud chcete poznat Jižní Moravu v pravém slova smyslu, jsou Mutěnice tou nejlepší volbou. V okolí je bezpočet krásných míst, která Vaše prožitky ještě umocní. Pokud tedy plánujete výlet do Mutěnic a okolí, doporučujeme Vám pozdní jarní měsíce, kdy jsou vinice zelené, nebo naopak měsíc srpen, kdy jsou vinice plné hroznů.

4
pokoje
16
lůžek
350
za osobu a noc

Kapacita: 2 pokoje po 5 lůžkách / 2 pokoje po 3 lůžkách.
Sociální zařízení: Jedno WC v 1. patře a druhé WC v přízemí. K dispozici je i jedna sprcha.
Kuchyňka: Je kompletně vybavená.
Celková kapacita: Nabízíme možnost pronájmu celého sklípku až pro 16 osob.
Cena ubytování: 350 Kč / osoba / noc
Za stravu se platí záloha předem, která záleží na počtu osob a délce pobytu. Při zrušení rezervace je vratná pouze v případě, že bude vrácena nejpozději 5 dnů před zahájením pobytu, poté záloha propadá.
Strava: 50 Kč / osoba / snídaně
Téměř kompletní servis: 800 Kč / osoba / den (nocleh, snídaně, pití a večeře)
Wifi: ano
Parkování: 3 parkovací místa přímo u sklípku, možnost parkování i v nedalekých ulicích a blízkém parkovišti.
Dopravní dostupnost: 4 minuty od sklípku je vlaková zastávka: Mutěnice – zastávka. 15 minut od sklípku se nachází autobusová zastávka Mutěnice – křižovatka.
Restaurace: V okolí naleznete hned 2 restaurace.

Vinolib_ilustracni_obrazek
Vinolib_ilustracni_obrazek

Rezervační formulář

Nahrává se kalendář...
Powered by Booking Calendar
- Dostupné
24
- Rezervováno
24
- Čekající